На информационном ресурсе применяются рекомендательные технологии (информационные технологии предоставления информации на основе сбора, систематизации и анализа сведений, относящихся к предпочтениям пользователей сети "Интернет", находящихся на территории Российской Федерации)

Краткая информация

  • 01.01.1980, 44 года
  • 1 друг
Репост публикации
Русия трябва да внимава , какъв президент ще избере след Путин. Аз съм русофил . Много често гледам ю туб и други , където се търси одобрението на чужденците, все едно Русия е малко дете. Най ме учудва, че се коментира , какво казват фашистките войници и офицери от немската армия , това е
...Далее

Сатановский предрёк России новую войну: "Они готовы на всё, чтобы мы пропали пропадом"

Тъпотия, западът създаде умишлено проблема с Украйна, а когато Русия реагира било лошо. Трябва да обяви война на Украйна? Това явно им се иска! Крим не стана натовска/американска база и сега пържат същите западняци. Защитават украинскиту неонацисти а иначе са демократи. Мерзавци.
Репост публикации
При первой же возможности они сделают это снова. В этом они похожи на турок. Если у них есть страх и интерес, они с вами, если они увидят вас слабым, они первыми нанесут вам удар в спину. Они едины. Пока мы отключены и думаем сами за себя.

А как еще с крымскими татарами должен был поступить Сталин?

Репост публикации
Да не обръщате внимание на японските претенции.

Как японцы относятся к США, Китаю и России. Необъяснимые цифры

Репост публикации
Крим ще бъде заедно в Украйна , когато тя се присъедини към РФ.

Власти Украины переименовали города в Крыму и изменили его административное устройство

Картина дня

наверх